Background

Pronájem apartmánu

Vyberte si jeden ze 3 prostorných apartmánů s krásným výhledem do okolí.

Naše apartmány se nacházejí v podkroví chalupy a je z nich krásný výhled do okolí. V každém apartmánu je vám k dispozici kuchyňský kout s jídelním stolem, abyste si zde mohli připravit a v klidu vychutnat své oblíbené pokrmy. Samozřejmostí je samostatný sprchový kout a sociální zařízení. K pronajatému apartmánu máte také možnost využívat společnou klubovnu v přízemí chalupy a nebo si zarezervovat herní čas na tenisovém kurtu.

Apartmán 1

Tento prostorný apartmán je vybaven v komfortním stylu a disponuje třemi lůžky s možností dvou přistýlek. Součástí je sociální zařízení se sprchovým koutem, plně vybavená kuchyňka a jídelní stůl.

3 lůžka
2 přistýlky
31 m²

Apartmán 2

Tento prostorný apartmán je vybaven v komfortním stylu a disponuje třemi lůžky s možností jedné přistýlky. Součástí je sociální zařízení se sprchovým koutem, plně vybavená kuchyňka a jídelní stůl.

3 lůžka
1 přistýlky
31 m²

Apartmán 3

Tento apartmán je vybaven v komfortním stylu a disponuje dvěmi lůžky s možností jedné přistýlky. Součástí je sociální zařízení se sprchovým koutem, plně vybavená kuchyňka a jídelní stůl.

2 lůžka
1 přistýlky
18 m²

Tenisové kurty

Wi-Fi a TV Sat

Krb

Zahradní altán s grilem

Lyžárna

Sauna

Koupání

Parkování

Tenisový kurt Tenisový kurt Tenisový kurt

Tenis v létě i v zimě

V areálu jsou vám k dispozici dva tenisové kurty. Pokryli jsme je kvalitním umělým povrchem LANO WIMBLEDON. V letních měsících jsou oba kurty odkryté, na zimu jeden z nich můžeme po domluvě zastřešíme nafukovací halou.

Klubovna s krbem a kuchyňským koutem

Po náročném tenisovém turnaji nebo celodenním výletu přichází na řadu odpočinek. Připravili jsme pro vás klubovnu, kde si můžete dopřát relax s kávou nebo čepovaným pivem nebo si zde s přáteli uvařit něco dobrého.

Klubonva Klubonva Klubonva Klubonva
venkovní bazén

Koupání a bruslení hned
u chalupy

Jen pár kroků od chalupy se nachází menší vodní nádrž, ve které se můžete v horkých letních dnech zchladit, nebo zde v zimě na zamrzlé ploše bruslit.

Sauna

Po celou dobu pobytu si můžete odpočinout v naší infrasauně pro 4 osoby ve společných prostorách chalupy.

Sauna
Altán

Altán s grilem

Pokud zatoužíte po klidněji stráveném čase, za chalupou si můžete třeba uspořádat odpolední grilovačku v zastřešeném altánku nebo si rozdělat ohniště a opékat buřty.