Background

Areál resortu

V našem resortu máte vše na dosah. V blízkosti chalupy, kde se ubytujete, můžete využít altánek s grilem pro příjemné večerní posezení, letní koupaliště, a především dva tenisové kurty, z nichž jeden je s možností celoročního provozu. A to vše jen pár minut od Krkonoš.

Mapa
Chalupa Chalupa Chalupa Chalupa

Chalupa

Novostavba roubené chalupy poskytuje příjemné ubytování až pro 12 osob ve třech prostorných apartmánech s kuchyňkou a vlastní koupelnu s příslušenstvím. Ubytovaní hosté mohou v přízemí využít infra saunu a nebo posedět v klubovně u krbu.

Tenis v létě i v zimě

V areálu jsou vám k dispozici dva tenisové kurt s kvalitním umělým povrchem LANO WIMBLEDON. V letních měsících jsou oba kurty odkryté, na zimu jeden z nich můžeme po domluvě zastřešíme nafukovací halou.

Tenisový kurt Tenisový kurt Tenisový kurt
Venkovní bazén

Koupání a bruslení hned u chalupy

Jen pár kroků od chalupy se nachází vodní plocha o rozloze 500 m2, ve které se můžete v horkých letních dnech zchladit, nebo zde v zimě na zamrzlé ploše bruslit.

Altán s grilem

Pokud zatoužíte po klidněji stráveném čase, za chalupou si můžete uspořádat odpolední grilovačku v zastřešeném altánku nebo si rozdělat ohniště a opékat buřty.

Altán