Background

Pronájem chalupy

Hledáte pronájem celé chalupy v Krkonoších pro větší skupinu? V naší chalupě se najde místo až pro 12 osob ve 3 samostatných apartmánech.

Ať už se chystáte s kolegy na teambuilding, nebo chcete zažít s partou přátel aktivní dovolenou, naše stylová chalupa s tenisovými kurty bude tou správnou volbou. Pronajměte si ji celou pro sebe a užijte si ničím nerušenou dovolenou!

Kapacita až 12 osob
3 apartmány
Klubovna s krbem
Chata

Tenisové kurty

Wi-Fi a TV Sat

Krb

Zahradní altán s grilem

Lyžárna

Sauna

Koupání

Parkování

Pokoj

Apartmán 1

3 lůžka2 přistýlky31 m²

Apartmán 2

3 lůžka1 přistýlky31 m²

Apartmán 3

2 lůžka1 přistýlky18 m²
Tenisový kurt Tenisový kurt Tenisový kurt

Tenis v létě i v zimě

V areálu jsou vám k dispozici dva tenisové kurty. Pokryli jsme je kvalitním umělým povrchem LANO WIMBLEDON. V letních měsících jsou oba kurty odkryté, na zimu jeden z nich můžeme po domluvě zastřešíme nafukovací halou.

Klubovna s krbem a kuchyňským koutem

Po náročném tenisovém turnaji nebo celodenním výletu přichází na řadu odpočinek. Připravili jsme pro vás klubovnu, kde si můžete dopřát relax s kávou nebo čepovaným pivem nebo si zde s přáteli uvařit něco dobrého.

Klubonva Klubonva Klubonva Klubonva
venkovní bazén

Koupání a bruslení hned
u chalupy

Jen pár kroků od chalupy se nachází menší vodní nádrž, ve které se můžete v horkých letních dnech zchladit, nebo zde v zimě na zamrzlé ploše bruslit.

Sauna

Po celou dobu pobytu si můžete odpočinout v naší infrasauně pro 4 osoby ve společných prostorách chalupy.

Sauna
Altán

Altán s grilem

Pokud zatoužíte po klidněji stráveném čase, za chalupou si můžete třeba uspořádat odpolední grilovačku v zastřešeném altánku nebo si rozdělat ohniště a opékat buřty.