Background

Ubytování s tenisovými kurty

Dopřejte si komfortní zázemí v podobě stylové roubené chalupy.

Naše prostorná chalupa je zařízená tak, aby vám zde nic nechybělo. Je rozdělena na 3 samostatné apartmány s  kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. Posedět můžete u krbu ve společné klubovně s krbem.

Kapacita až 12 osob
3 apartmány
Klubovna s krbem

Tenisové kurty

Wi-Fi a TV Sat

Krb

Zahradní altán s grilem

Lyžárna

Sauna

Koupání

Parkování

Hala 1

Tenis v létě i v zimě

V areálu jsou vám k dispozici dva tenisové kurt s kvalitním umělým povrchem LANO WIMBLEDON. V letních měsících jsou oba kurty odkryté, na zimu jeden z nich zastřešíme nafukovací halou.

Klubovna s krbem a kuchyňským koutem

Po náročném tenisovém turnaji nebo celodenním výletu přichází na řadu odpočinek. Připravili jsme pro vás klubovnu, kde si můžete dopřát relax s kávou nebo čepovaným pivem nebo si zde s přáteli uvařit něco dobrého.

Klubovna
Venkovní bazén

Koupání a bruslení hned
u chalupy

Jen pár kroků od chalupy se nachází vodní plocha o rozloze 500 m2, ve které se můžete v horkých letních dnech zchladit, nebo zde v zimě na zamrzlé ploše bruslit.

Sauna

Po celou dobu pobytu si můžete odpočinout v naší infrasauně ve společných prostorách chalupy. Sauna je určena pro 4 osoby.

Sauna
Altán

Altán s grilem

Pokud zatoužíte po klidněji stráveném čase, za chalupou si můžete třeba uspořádat odpolední grilovačku v zastřešeném altánku nebo si rozdělat ohniště a opékat buřty.